Opr.Dr. Hakan Kılavuz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

24 Ekim 1970 tarihinde, Manisa Demirci'de dünyaya geldim.

Anne ve babam, Demirci’li ve oranın tanınan öğretmenlerindendi. Onların eğitimci olması, benim geleceğimi şekillendirmemde çok etkili oldu. Öğrenim yaşamım oldukça başarılı geçti.

1987 yılında, iki basamaklı yapılan üniversite sınavının, birincisinde Türkiye genelinde 44, ikincisini 15. olarak ilk tercihim olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini birinci olarak kazandım.

Üniversitenin birinci sınıfı bittiğinde kadın hastalıkları ve doğum ihtisası yapmaya karar vermiştim. İlk doğumlarımı da 1988 yazında Konak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde yaptırdım.

Birinci olarak girdiğim tıp fakültesini dördüncü olarak bitirdim.

Meslek yaşamım 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda başladı. İhtisas sınavında Türkiye genelinde 22. oldum. İhtisas kliniğim, kadın hastalıkları adına her tür ameliyat ve müdahalenin ustalıkla yapıldığı ve eğitiminin verildiği bir hastaneydi. Türkiye’nin ilk tüpbebeğini yapan klinikten ihtisas almış olmak ile övünürüm.

Özel hekimlik yaşamımın tamamı İzmir Karşıyaka’da geçti. 2005 yılında birlikte yürütmenin mümkün olmadığını farkettiğimden devlet hastanesindeki görevimden istifa ederek tam zamanlı özel çalışmaya başladım.

OP. DR. HAKAN KILAVUZ MUAYENEHANESİ

hakankilavuz@gmail.com

İlgi Alanları

Dansçı Yunan Dansları,Müzisyen Ud sanatçısı

Eğitim Bilgileri

Bayraklı Süleyman Eczacıbaşı lkokulu,Ege Üniversitesi,Demirci Ziya Gökalp İlkokulu,Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi,Karşıyaka Ortaokulu,Karşıyaka Lisesi,Karşıyaka Cumhuriyet İlkokulu

Uzmanlık Alanları

Diller

Türkçe,İngilizce

Copyright ©2019 All rights reserved | This template is made with Media Minerva