Spor Hocası Seyyide Koç

Spor

Hatay doğumlu olan Seyyide Koç, lise eğitimini tamamladıktan sonra ODTÜ'de elektrik-eloktronik mühendisliği eğitimi aldı. Bununla yetinmeyen Koç sonrasında İstanbul üniversitesinde sosyoloji bölümünü bitirdi.

Bu sırada 3 çocuk dünyaya getiren Seyyide Koç kendi işini yapmayı kafaya koydu ve sadece bayanlar hizmet veren bir spor salonu açtı. Burada sağladığı başarılı sonuçlardan sonra 2 şube daha açarak insanlara örnek olabilecek bir başarı hikayesine imza attı.

b-fit, sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir egzersiz sistemidir. b-fit istasyon çalışmaları kendi itme - çekme gücünüzle çalışan hidrolik ekipmanlar ve üzerinde kardiyo yapılan platformlardan oluşur.

Daha önce hiç spor yapmamış kadınları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

İnterval antrenman vücudu durdurmadan farklı sürelerde farklı kaslara yüklenmeler veren bir egzersiz çeşididir. Nabzın inişli çıkışlı bir ivmelenme izlediği bu sistemde ideal nabız aralığına ulaşılarak yağ yakımı konusunda başarılı sonuçlar elde edilir. 9 adet kendi itme ve çekme gücü ile çalışan hidrolik fitness ekipmanları ile vücudun temel kasları çalıştırılarak kuvvet kazanımı sağlanırken 9 adet ara istasyonda nabzı yükselten kardiyo egzersizler yapılır. 30 saniyelik sürelerde değişen istasyonlar arasında yapılan egzersiz programı ile hem kuvvette artış hem de kardiyovasküler sistemde güçlenme meydana gelir. Böylece minimum zamanda maksimum sonuç alınır.

B-FİT KADINLARIN SPOR VE YAŞAM MERKEZİ

seyyidekoc1@gmail.com

İlgi Alanları

Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanları

Diller

Copyright ©2019 All rights reserved | This template is made with Media Minerva