Süper Doktor nedir?
Türkiye'de özel sağlık sektöründe hizmet veren Hastane, Tıp Merkezi, Poliklinik, Diş klinikleri,Özel muayenehane,veteriner vb... tüm kurumları tek bir platformda toplayarak,bu kurumlardan hizmet almak isteyen veya sağlık profesyonellerine ikinci bir danışma imkanı arayan insanlara hizmet veren platformdur.
Hangi Sorunları Çözüyoruz?
Sağlık profesyonellerine ücretsiz online ulaşım, online randevu, hastane veya kurumları takip etme imkanı sağlar,
Tedavi sonrası tedaviyi yapan hekimle iletişimin devamı sağlar,
Beğenilen hekimin takip edilebilmesi imkanı,hekimin makale veya bilgilendirmelerinden haberdar olma imkanı
Sağlık profesyonellerinin paylaşımları altına yorum yaparak, sağlık profesyoneli kontrolü altında bir nevi forumdan istifade edebilmek.
Süper doktor sağlık platformunda doktorlar sorulara anında cevap veriyor mu?
Platforma kayıtlı olan sağlık profesyonelleri aktif çalışan insanlar,o yüzden iş yoğunluklarına göre süre bazen uzayabilir.3 saat içerisinde platform da sorunuza cevap verilmemesi durumunda aynı kategoriden sıradaki sağlık profesyoneline sorunuzu otomatik olarak yönlendirir.
Süper doktor sağlık platformundaki sağlık profesyonelleri kontrol ediliyor mu?
Platforma kayıt olmadan önce kayıt olacak sağlık profesyonellerinin diploma ve mesleki bilgileri alınır ve ilgili kurumlardan sorgulanır.
Süper doktor sağlık platformu ücretli midir?
Platformumuzda hiçbir hizmetten ücret talep edilmez.Tamamen kamu yararı birinci plandadır.
Sağlık profesyonellerine sorduğumuz soruyu başkalarıda görebiliyor mu?
Süper Doktor sağlık platformunda sorduğunuz sorular da dahil olmak üzere hiç bir bilginiz ikinci şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz, sadece siz isterseniz paylaşmak istediğiniz sağlık profesyoneli ile paylaşabilirsiniz.
Uygulamayı kullanırken konumumu neden paylaşıyorum?
Süper doktor sağlık platformu sizi çevrenizdeki sağlık profesyonelleri ile temasa geçirebilmek için, size en yakın uzmanı aradığınızda ve yol tarifi aldığınızda konumuzu kullanır.Böylece kan bulma, doktor arama, nöbetçi eczaneler ve randevu alınan sağlık profesyonelinin yanına ulaşma gibi uygulama özellikleri daha sağlıklı şekilde çalışır.
Bazı sağlık profesyonellerine soru soramıyorum,neden?
Bazı sağlık profesyonellerimiz gün içinde çok yoğun olduklarından soru kabul etmiyorlar, platformda makale ve video yayınlayarak kamuya faydalı olmak istiyorlar.
Bazı bölümlerden çevremde doktor aradığımda çıkmıyor,neden?
Süper doktor sağlık platformunda kayıt olup kamu hizmeti yapan o bölgede sağlık profesyoneli olmadığı anlamına geliyor,lütfen görüş bildir bölümünden konuyla alakalı bize yazın,en kısa sürede o bölgede ilgili hekimler platforma eklenir.
Profilimde bir form dolurmuştum kendimle alakalı, neden çocuğum için soru sorarken tekrar form dolduruyorum?
Bu forma anamnez (1) formu denir.Doktorlar sizinle veya başkası için soru sorduğunuzda o kişiyle alakalı sağlık problemine yorum yaparken bu bilgilerden istifade ediyor,doğru cevaplar alabilmeniz için bu bilgilere ihtiyaçları var.

Not:
(1)Anamnez, doktorun hastaya teşhis koyma amaçlı olarak hastaya sorduğu sorular sonucu elde ettiği hastanın öyküsüdür. Hastanın mevcut ya da geçmiş hastalıkları hakkında, kendisinden ya da bir yakınından alınan bilgilerdir. Anemnez, hastalığın teşhisinde en önemli adımlardan biridir.

Copyright ©2019 All rights reserved | This template is made with Media Minerva